Sundance Suites Mykonos

Mykonos Merchia Ano Mera, Merchia Beach, Ελλάδα - Εμφάνιση στο χάρτη

Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Κρατικός Μυκόνου, που απέχει 5 χλμ. από το Sundance Suites Mykonos Merchia Beach με 10 δωμάτια.

Τοποθεσία

Εναλλακτικά, μπορείτε να επισκεφθείτε τον Πλατύ Γιαλό που βρίσκεται 10 χιλιόμετρα μακριά από αυτό το διαμέρισμα. Επίσης το Οικολογικό Αγρόκτημα Μυκόνου Βίωμα βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια.

Δωμάτια

Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το διαμέρισμα διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επίσης, προσφερονται στεγνωτήρας μαλλιών, σεσουάρ και πετσέτες.

Φαγητό & Ποτά

Το Sundance Suites Mykonos διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Γιατί να επιλέξετε Sundance Suites Mykonos Merchia Beach

Διαλέξτε δωμάτιο

Βασικές ανέσεις

  • Wi-Fi

  • Κατάλληλο για παιδιά

Γενικά
  • Wi-Fi
  • Κατάλληλο για παιδιά
1/34

Διαδίκτυο

  • Wi-Fi

Στάθμευση

  • Στάθμευση

Υπηρεσίες καταλύματος

  • Χρηματοκιβώτιο

Γεύματα

  • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

Στην κουζίνα

  • Βραστήρας
  • Στεγνωτήρα
  • Κουζινικά είδη

Παροχές για παιδιά

  • Βρεφικές κούνιες

Στα δωμάτια

  • Καθιστικό
  • Αίθριο
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • Υπηρεσία σιδερώματος

Στο μπάνιο

  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

Συσκευές

  • LCD TV
  • CD player

Σημαντικές πληροφορίες

Check-in:
από 15:00 έως 23:59
Check-out:
έως 11:00
Αριθμός αδείας00002095835,00002095957,00002095962,00002106200,1331373
  • Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια
  • Δεν παρέχονται παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.

Εισαγάγετε ημερομηνίες για να δείτε διαθεσιμότητα

Από USD 183 για μια νύχτα
Άφιξη 25 Οκτ 2026
Αναχώρηση 26 Οκτ 2026
Επισκέπτες 2 επισκέπτες

Ενήλικες:

2

Παιδιά:

0
Όλες οι τιμές επαληθεύτηκαν
Πώς επαληθεύσαμε τις τιμές Η ομάδα μας ελέγχει τακτικά τις τιμές για να βεβαιωθεί ότι βλέπετε τις χαμηλότερες διαθέσιμες τιμές. Τις συγκρίνουμε με τιμές ξενοδοχείων και άλλων παρόχων. Εάν εμφανιστούν εκπτώσεις ή προσφορές, οι τιμές στον ιστότοπό μας ενημερώνονται αναλόγως.

Δωμάτια

Προσφορές Περιορισμένη προσφορά
Έως και 10% έκπτωση

Mobile Rates

Book in a few taps and save a little more for the places, tastes, and moments waiting throughout your stay.
Έως και 20% έκπτωση

Early Bird

Reserve while the right dates are open, then enjoy planning everything that comes after stress-free, step by step.
Έως και 15% έκπτωση

Longer Stays

A few extra nights let you slow down, find favourite spots, and experience the place beyond the highlights.

Φωτογραφίες του Sundance Suites Mykonos Merchia Beach

Η τοποθεσία του Sundance Suites Mykonos Merchia Beach

Mykonos Merchia Ano Mera, Merchia Beach, Ελλάδα

Αξιοθέατα
Καταπληκτικά εστιατόρια
Μεταφορά

Κοντινά μέρη

    Τα σχόλια των πελατών του Sundance Suites Mykonos Merchia Beach

    Με βάση αξιολογήσεις από αξιόπιστους παρόχους

    Filter Reviews
    Με βάση αξιολογήσεις από αξιόπιστους παρόχους
    Traveler Type
      Γλώσσες
        Review scores
          Μόνος/μόνη Ζευγάρι Οικογένεια Extended group Αναψυχή Επιχείρηση Wonderful: 9+ Good: 7-9 Fair: 5-7 Poor: 3-5 Very poor: 1-3
          ...

          Γράψτε σχόλιο

          Πότε ταξιδέψατε;

          Η βαθμολογία σας

          Πολύ κακό
          Εξαιρετκό

          Τα στοιχεία σας

          Από πού είστε;
          Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.

          Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

          Προσπαθήστε ξανά.

          Δημοφιλή ξενοδοχεία σε Mykonos Town

          Βρείτε το ιδανικό σας ξενοδοχείο σήμερα

          Δημοφιλή ξενοδοχεία σε όλο τον κόσμο

          Βρείτε το ιδανικό σας ξενοδοχείο σήμερα

          Νόμισμα
          • USD Δολάριο ΗΠΑ
          • EUR Ευρώ
          • GBP Λίρα στερλίνα
          • AUD Δολάριο Αυστραλίας
          • CAD Δολάριο Καναδά
          • BRL Ρεάλ Βραζιλίας
          • CNY Γουάν Κίνας
          • CZK Κορόνα Τσεχίας
          • DKK Κορόνα Δανίας
          • HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ
          • ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ
          • JPY Γεν Ιαπωνίας
          • MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας
          • NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας
          • NOK Κορόνα Νορβηγίας
          • PLN Ζλότι Πολωνίας
          • RON Νέο λέου Ρουμανίας
          • RUB Ρούβλι Ρωσίας
          • SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας
          • SGD Δολάριο Σιγκαπούρης
          • ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής
          • KRW Νοτιοκορεατικό γουόν
          • SEK Κορόνα Σουηδίας
          • CHF Ελβετικό φράγκο
          • TRY Τουρκική λίρα
          • UAH Χρίβνια Ουκρανίας
          • ARS Argentina, Peso
          • THB Μπατ Ταϊλάνδης
          Επιλογή γλώσσας
          Εισαγάγετε ημερομηνίες για να δείτε διαθεσιμότητα
          Από USD 183 για μια νύχτα
          Άφιξη 25 Οκτ 2026
          Αναχώρηση 26 Οκτ 2026
          Επισκέπτες 2 επισκέπτες

          Ενήλικες:

          2

          Παιδιά:

          0
          Όλες οι τιμές επαληθεύτηκαν
          Πώς επαληθεύσαμε τις τιμές Η ομάδα μας ελέγχει τακτικά τις τιμές για να βεβαιωθεί ότι βλέπετε τις χαμηλότερες διαθέσιμες τιμές. Τις συγκρίνουμε με τιμές ξενοδοχείων και άλλων παρόχων. Εάν εμφανιστούν εκπτώσεις ή προσφορές, οι τιμές στον ιστότοπό μας ενημερώνονται αναλόγως.
          Άφιξη και αναχώρηση
          25 Οκτ 2026
          —
          26 Οκτ 2026
          Επισκέπτες
          2 επισκέπτες
          Είμαστε εδώ για να βοηθήσουμε
          Γεια σας! Έχετε απορίες; Στείλτε μας μήνυμα. Η ομάδα μας θα χαρεί να σας βοηθήσει.
          Τα στοιχεία σας:
          Θέμα:
          Μήνυμα:
          Thank you for your message. Θα επικοινωνήσουμε σύντομα μαζί σας!
          Το μήνυμά σας δεν παραδόθηκε
          Σημαντικές πληροφορίες
          Sundance Suites Mykonos
          Check-in:
          από 15:00 έως 23:59
          Check-out:
          έως 11:00
          Αριθμός αδείας00002095835,00002095957,00002095962,00002106200,1331373
          • Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια
          • Δεν παρέχονται παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.